XI edycja plebiscytu Superprodukt Świata Kobiety należała do nas! Podczas gali produkty Aflofarmu otrzymały aż trzy wyróżnienia, w tym dwie statuetki Superprodukt Świata Kobiety – dla linii kosmetyków Bioliq Specialist i produktu pomagającego w dokładnym czyszczeniu zębów Dropingo. Tytuł „Olśnienie redakcji Świat Kobiety 2017” otrzymał nasz kosmetyk Regenerum, Regeneracyjne Serum do Twarzy.

Hasło naszej firmy to „Po Stronie Zdrowia”. Tę misje realizujemy przede wszystkim jako producent leków, jednak jesteśmy także doskonałym przykładem na to, że zdrowie można wspierać także poprzez prewencję i tworzenie choćby takich kosmetyków jak Dropingo - który zachęca do poprawnego szczotkowania zębów. W Polsce problem próchnicy dotyka co drugie dziecko w wieku zaledwie 3 lat i pogłębia się z wiekiem. Dlatego jeśli choć tak symbolicznym produktem jak Dropingo, możemy przyczynić się do tego by dzieci chętniej szczotkowały zęby – jest to dla nas spora satysfakcja, powiedziała Monika Krajewska – Junior Brand Manager marki Dropingo podczas odbierania głównej nagrody w kategorii Dziecko.

Plebiscyt Superprodukt Świata Kobiety organizowany jest przez Wydawnictwo Bauer i redakcję miesięcznika „Świat Kobiety”. W gronie jury tegorocznej edycji zasiedli przedstawiciele mediów, medycyny i kosmetologii: Wanda Biernacka-Conrad (redaktor naczelna „Świata Kobiety” – przewodnicząca jury), Izabela Pajor (Dyrektor Wydawnicza Pism Poradnikowych Wydawnictwa Bauer), Wojciech Drygas (profesor, kardiolog z Instytutu Kardiologii w Warszawie), Joanna Chatizow (kosmetolog), Joanna Neuhoff-Murawska (dietetyk), Grażyna Wolszczak (aktorka) oraz Katarzyna Zielińska (aktorka).