Kampania Bioliq 65+ wystartowała 22 sierpnia, a bohaterką nowego spotu została charyzmatyczna piosenkarka i aktorka Izabela Trojanowska, która skończyła właśnie 65 lat.

Bioliq 65 + to innowacyjna linia kosmetyków do cery dojrzałej, w skład której wchodzą: krem intensywnie odbudowujący do skóry oczu, ust, szyi i dekoltu oraz krem intensywnie odbudowujący w wersji na dzień i na noc. Kosmetyki dedykowane są kobietom aktywnym, przykładającym dużą wagę do codziennej pielęgnacji, a przy tym ceniącym sobie wysoką jakość produktów.  

Linia Bioliq 65+ sprawia, że kobiety mogą dłużej cieszyć się młodym wyglądem i w pełni zadbaną cerą. Pani Izabela Trojanowska – piosenkarka i aktorka, wciąż czynnie występująca na scenie, o mocnym charakterze i o wysokiej klasie – wpasowała się w tę rolę idealnie. W nowym spocie widzimy piosenkarkę w swojej głównej roli, na scenie, co doskonale odzwierciedla przesłanie marki - linia stworzona jest dla kobiet aktywnych.  

W kampaniach promocyjnych Bioliq występowały do tej pory takie polskie gwiazdy jak Sylwia Gliwa, Monika Mrozowska, Ilona Wrońska, Ada Fijał, Małgorzata Potocka, Lidia Popiel czy Anna Korcz. Marka kilkakrotnie zdobyła uznanie jury konkursu Doskonałość Twojego Stylu dzięki produktom takim jak Bioliq Pro Intensywne serum nawilżające (2018) oraz dwóm produktom z linii Bioliq Specialist (2017). W 2019 roku Bioliq Pro Intensywne serum pod oczy zdobyło tytuł Superproduktu Świata Kobiety oraz Doskonałość Twojego Stylu. 

Nowa kampania ma zasięg ogólnopolski i głównie skupiona jest wokół telewizji i radia. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Spot do obejrzenia tutaj.