Po raz kolejny kosmetyki Aflofarmu znalazły się na liście wyróżnionych w konkursie „Doskonałość Roku” magazynu Twój Styl. Plebiscyt już od blisko 28 lat należy do największych i najbardziej prestiżowych konkursów kosmetycznych w Polsce.

W tym roku na konto Aflofarmu trafiły aż dwie statuetki. W kategorii „kosmetyki apteczne: pielęgnacja twarzy” doskonałością ogłoszone zostało Bioliq Skoncentrowane serum z fotostabilną witaminą C i niacynamidem. Druga statuetka stanowi wyróżnienie dla całej linii Oxygenetic, która w kategorii „kosmetyki polskie: pielęgnacja twarzy”, nie miała sobie równych.Kosmetyki doskonałe

Spośród wszystkich zgłoszonych produktów, zaszczytny tytuł „Doskonałości Roku” przyznany został, m.in. kosmetykowi marki Bioliq - Skoncentrowanemu serum z fotostabilną witaminą C i niacynamidem, które poprawia strukturę oraz wygląd skóry. Kosmetyk zawiera niacynamid, działający rozjaśniająco oraz fotostabilną formę witaminy C w postaci soli – Sodium Ascorbyl Phosphate, która po aplikacji przekształca się w kwas askorbinowy, przenikający w głąb skóry, silnie pobudzający syntezę kolagenu i ceramidów. Serum sprawia, że przebarwienia są zredukowane, a koloryt skóry wyrównany, dając efekt porcelanowej cery.

Druga z przyznanych Aflofarmowi nagród wręczona została za linię kosmetyków Oxygenetic, opartych na rewolucyjnej technologii - połączeniu składników działających na trzech, wzajemnie uzupełniających się płaszczyznach. Kompleks minerałów dotlenia komórki poprzez stymulację metabolizmu komórkowego, synbiotyk chroni komórki odbudowując mikrobiom skóry, a witaminy młodości C i A dostarczają jej niezbędnych składników odżywczych.

Cała seria Oxygenetic składa się z trzech linii: Oxygenetic Energyze, Oxygenetic Relift oraz Oxygenetic Acid Peel. W sumie jest to aż 11 produktów idealnie dopasowanych do potrzeb skóry w każdym wieku.

Marki godne zaufania

Kosmetyki Aflofarmu to produkty najwyższej jakości, dedykowane kobietom, które cenią wysokie standardy codziennej pielęgnacji. Wśród nich przodują marki Bioliq, Regenerum oraz RedBlocker, które od lat doceniane są przez użytkowniczki, jak również członków komisji konkursowych wybierający najważniejsze nowości kosmetyczne na polskim rynku. Najlepszym tego przykładem są liczne tytuły „Superproduktu” Świata Kobiety, czy też „Doskonałości Roku” oraz "Olśnienia Redakcji" Twojego Stylu - co roku przyznawane kosmetykom Aflofarmu.

Tegoroczny plebiscyt „Doskonałości Roku” stanowił 28. edycję konkursu magazynu Twój Styl. W składzie kapituły konkursowej znalazły się, m.in. aktorka Agnieszka Grochowska, piosenkarka Anna Maria Jopek, aktorka Magdalena Cielecka, piosenkarka Urszula Dudziak, szefowa działu urody Twojego Stylu Ewa Sarnowicz, wydawca Twojego Stylu Monika Krokiewicz oraz dermatolog Elżbieta Kowalska-Olędzka.