MenMag to obecnie najpopularniejszy w Polsce preparat magnezowy stworzony specjalnie dla mężczyzn. Wysoka jakość produktu znalazła uznanie w oczach Polskiego Instytutu Rozwoju Marki, który przyznał jej tytuł „Męskiej Marki Roku”.

MenMag to obecnie najpopularniejszy w Polsce preparat magnezowy stworzony specjalnie dla mężczyzn.[1] Wysoka jakość produktu znalazła uznanie w oczach Polskiego Instytutu Rozwoju Marki, który przyznał jej tytuł „Męskiej Marki Roku”.

Suplement diety MenMag uzupełnia dietę w magnez, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Został stworzony z myślą o mężczyznach, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Produkt zawiera mleczan magnezu, czyli dobrze przyswajalną formę tego pierwiastka. Oferuje także dodatkowe składniki takie jak: Witamina B6, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, cynk, pomagający w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, a także wyciąg z korzenia maca, który pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.  

"Na rynku istnieje bardzo wiele różnych preparatów magnezowych, ale niewiele jest takich produktów, które poprzez kompozycję składników są kierowane do określonej grupy konsumentów. Przewagą naszego produktu jest farmaceutyczna jakość - MenMag powstaje w takim samym środowisku jak leki, czyli zdecydowanie powyżej obowiązujących norm. Nie ulega wątpliwości, że nasz produkt zasługuje na miano Męskiej Marki Roku", mówi Piotr Kozakiewicz, Business Unit Manager w Aflofarm Farmacja Polska.  

Męska Marka Roku - Siła Jakości, to projekt skierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dedykowane dla wyselekcjonowanego grona klientów. Odbiorca Męskiej Marki Roku to mężczyzna sukcesu na miarę XXI wieku- nowoczesny, pełen pasji, bezkompromisowy, szukający wyzwań oraz niebanalnych rozwiązań. Dokładnie do takich osób jest kierowany MenMag.  

MenMag to marka należąca do firmy Aflofarm Farmacja Polska – jednej z największych w Polsce firm farmaceutycznych. Do najważniejszych wyróżników firmy Aflofarm Farmacja Polska jest farmaceutyczna jakość. Oznacza to, że wszystkie leki i produkty pozalecznicze powstają na liniach technologicznych, które gwarantują zachowanie najwyższej jakości produktów i spełniają standardy GMP (Dobrych Praktyk Wytwarzania).  

W sektorze ochrony zdrowia firma działa już od prawie trzydziestu lat. Obecnie jest liderem na rynku farmaceutycznym w segmencie leków bez recepty. Aflofarm wspiera zdrowie nie tylko poprzez produkcję leków, ale także m.in. realizację projektów badawczo-rozwojowych w obszarze farmacji i medycyny, współpracę ze środowiskiem naukowym czy Fundację Aflofarm, której głównym celem jest promocja zdrowego stylu życia i szeroko pojętej profilaktyki. Zdrowie pacjentów jest osią wszystkich działań firmy i jednocześnie najważniejszym jej celem.    

[1] Najlepiej sprzedający się produkt z magnezem dedykowany dla mężczyzn (tj. magnez, którego treść oznakowania i przekaz reklamowy wskazuje, że jest pozycjonowany/przeznaczony dla mężczyzn)  wśród innych produktów z magnezem, na podstawie danych IMS za okres 01.10.2016 - 30.09.2017.