Już po raz szósty redakcja magazynu Forbes opracowała zestawienie najcenniejszych firm rodzinnych w Polsce, którego zwieńczeniem były oficjalne gale organizowane w poszczególnych województwach. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, Aflofarm z dumą odebrał statuetkę za 1. miejsce w kategorii firm z regionu łódzkiego.

Za nami VI Forum Firm Rodzinnych Forbesa, podczas którego nagrodzono najlepiej rozwijające się i najcenniejsze polskie firmy rodzinne z całej Polski. Wydarzenie swoją obecnością uświetnili przedstawiciele biznesu oraz reprezentanci firm, odbierający zasłużone statuetki za wkład w rozwój rodzimych przedsiębiorstw.

Aflofarm Farmacja Polska po raz kolejny znalazł się zestawieniu przygotowanym przez Forbes oraz Dun & Bradstreet Poland. W tegorocznej edycji wydarzenia, pabianicka firma uplasowała się na zaszczytnym 1. miejscu rankingu Firm Rodzinnych Forbesa w kategorii firmy z przychodem powyżej 100 mln zł z województwa łódzkiego.

Tegoroczna statuetka stanowi piątą już nagrodę przyznaną Aflofarmowi. Pierwszą z nich firma odebrała w 2018 roku, otrzymując wówczas wyróżnienie dla przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie. Kolejne nagrody wręczone zostały w 2019 r., 2021 r. i 2022 r., kiedy nadano firmie najwyższe - 1. miejsca w Rankingu Forbesa.

Pełne zestawia Najcenniejszych Firm Rodzinnych 2023 r. z przychodami zarówno poniżej, jak i powyżej 100 mln złotych z województwa łódzkiego dostępne są na stronie www.forbes.pl.