Ranking "Poland’s Best Employers" to inicjatywa magazynu Forbes, wyróżniająca przedsiębiorstwa wykazujące się wyjątkowymi praktykami w zakresie zarządzania personelem, kultury organizacyjnej i zaangażowania w rozwój pracowników. Wybór laureatów opiera się na starannej analizie prowadzonej według autorskiej metody firmy badawczej Statista oraz Magazynu Forbes Polska.

Podstawą oceny pracodawców były odpowiedzi udzielane w kwestionariuszu przez respondentów – osoby aktualnie aktywne zawodowo w Polsce. Kwestionariusz, dostępny za pośrednictwem internetowych paneli badawczych oraz forbes.pl, pozwolił zebrać oceny od ponad 20 000 pracowników. W ostatecznym zestawieniu wyróżnionych zostało 300 firm, w 25 kategoriach (25 branżach).

Z dumą ogłaszamy, że Aflofarm po raz czwarty znalazł się w tym prestiżowym zestawieniu najlepszych pracodawców w Polsce, plasując się na 4. miejscu w zestawieniu firm z branży „Farmaceutyka i biotechnologia” oraz 161. pozycji w rankingu ogólnym.Aflofarm od lat konsekwentnie stawia na partnerskie zarządzanie oraz rozwój zawodowy pracowników, odznaczając się przy tym wysoką kulturą organizacji. Ponowne umieszczenie w tym gronie stanowi więc powód do dumy oraz motywację do dalszego doskonalenia naszych praktyk i standardów.

Wyróżnienie to jest rezultatem wieloletnich wysiłków i stałego zaangażowania firmy w budowanie jak najlepszego środowiska pracy, które nie tylko zapewnia satysfakcję zawodową, ale także wspiera rozwój naszych pracowników na każdym etapie ich kariery” - powiedział Jacek Furman, Prezes Aflofarm Farmacja Polska.

Pełne zestawienie rankingu Poland's Best Employers 2024 oraz metodologia przeprowadzonego badania dostępne są na stronie www.forbes.pl.