Tegoroczna, 16. już edycja konkursu Superprodukt zaprezentowała ponad 130 produktów zgłoszonych do plebiscytu przez ich producentów oraz dystrybutorów. Na liście nie zabrakło produktów Aflofarmu, z których aż 3 zdobyły finałowe statuetki.

Superprodukt to konkurs organizowany przez miesięcznik „Świat Kobiety” od 16 lat. W tegorocznej edycji jury tradycyjnie już wytypowało te produkty, które w 2022 roku wyróżniły się jakością, estetyką wykonania, czy też innowacyjnością. W gronie zwycięzców znalazły się m.in. dwa kosmetyki oraz lek, wyprodukowane przez Aflofarm Farmacja Polska.

W kategorii „Bez recepty – Leki OTC i wyroby medyczne” zwyciężył iladiamed, w kategorii „Kosmetyki - pielęgnacja włosów” główną nagrodę przyznano produktowi Regenerum trychologiczny peeling enzymatyczny do skóry głowy, zaś w kategorii „Pielęgnacja twarzy – kosmetyki apteczne” tytuł Superproduktu otrzymał Bioliq™ Dermo Olejek CICA na blizny i rozstępy.

Jesteśmy dumni z tego, że produkty Aflofarmu po raz kolejny zyskały uznanie wśród jury, jak i pozostałych użytkowniczek. Dziękujemy za Wasze zaufanie oraz docenienie naszych starań!

W poprzedniej edycji konkursu, Aflofarm również uzyskał trzy statuetki. Tytułem Superproduktu nagrodzone wówczas zostały Calominal Duo, VitaSecret oraz Kojący olejek RedBlocker. Wyróżniono także piankę Panthen Plus oraz nową wtedy linię kosmetyków do włosów Artishoq by Jaga Hupało.