Przedstawiona została tegoroczna, trzecia już edycja rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców według magazynu Forbes. Wzorem lat poprzednich, również i w tym roku w zestawieniach znalazł się Aflofarm – trafiając na zaszczytne, 5. miejsce wśród polskich firm z branży „Farmaceutyka i biotechnologia”.

Ranking 300 Najlepszych Polskich Pracodawców sporządzono według autorskiej metody firmy badawczej Statista oraz Forbesa, zakładającej ocenę podmiotów na podstawie wzajemnych rekomendacji, analiz czasopism specjalistycznych oraz informacji udostępnianych przez stowarzyszenia branżowe i instytucje badań gospodarczych.
W tegorocznej edycji rankingu, firma Aflofarm Farmacja Polska wyróżniona została w dwóch zestawieniach - branżowym w kategorii „Farmaceutyka i biotechnologia”, gdzie zajęliśmy 5. miejsce, a także w rankingu ogólnym 300 Najlepszych Polskich Pracodawców, w którym uplasowaliśmy się na 157. pozycji!*

- Aflofarm to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia go budują, dlatego cieszymy się, że nasze starania o dobro pracowników są zauważane, a firma postrzegana jest jako solidny i rzetelny pracodawca. Już od blisko 34 lat darzycie nas Państwo zaufaniem – za co bardzo Wam dziękujemy - mówi Jacek Furman, Prezes Zarządu Aflofarm Farmacja Polska.

Miejsce w rankingu Najlepszych Polskich Pracodawców to nie jedyne wyróżnienie uzyskane w ostatnim czasie przez Aflofarm. Wraz z początkiem roku firma nagrodzona została prestiżową statuetką „Wektor Serca 2022”, wręczoną przez Pracodawców Rzeczpospolitej Polskiej za działania Aflofarmu na rzecz pomocy dla Ukrainy. Organizacja już od ponad 20 lat nagradza „Wektorami” firmy, liderów biznesu oraz przedsiębiorców, których działania istotnie wpływają na funkcjonowanie i wzrost polskiej gospodarki, kultury bądź mediów.

*Pełne zestawienie rankingu Poland's Best Employers 2023 oraz metodologia przeprowadzonego badania dostępne są na stronie www.forbes.pl.