Od lat marka Regenerum odpowiada na potrzeby kobiet dbając m.in. o kondycję ich paznokci, skóry, włosów czy stóp. Tym razem portfolio Aflofarmu powiększyło się o kosmetyk z kategorii produktów do paznokci - Regenerum regeneracyjne serum utwardzające.

Regenerum regeneracyjne serum utwardzające do paznokci, tworzy na paznokciach tarczę ochronną zabezpieczając je przed uszkodzeniami.. Dzięki żywicy klejącej, zabezpiecza je przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi, skutecznie zapobiegając pękaniu, kruszeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia.

Serum zostało wzbogacone o witaminy C, E i F oraz kompleks minerałów, które nie tylko odżywiają i uelastyczniają paznokieć, ale też działają odbudowująco na płytkę stymulując jej wzrost i regenerację. Co więcej, obecny w kosmetyku ekstrakt z alg intensywnie nawilża i działa antyoksydacyjnie.

Serum utrzymuje się na paznokciach nawet do 7 dni pozostawiając je gładkie i błyszczące. Kosmetyk może być stosowany samodzielnie lub jako baza wyrównująca pod lakier kolorowy.

Regeneracyjne serum utwardzające do paznokci to kolejny produkt z rodziny Regenerum. Wielokrotnie nagradzana marka, obejmuje aktualnie 13 produktów z kategorii dermokosmetyki. Aby poznać je wszystkie zachęcamy do odwiedzenia strony: www.regenerum.pl.