Za nami 17. edycja konkursu „Superprodukt”, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród producentów i marek - tym samym promując bogactwo oraz różnorodność ofert polskiego rynku. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 150 produktów zgłoszonych w dziewięciu kategoriach. Po dokładnej analizie przeprowadzonej przez jury, wyłoniono zwycięzców wyróżniających się estetyką, użytecznością i innowacyjnością – znalazły się wśród nich aż trzy produkty Aflofarmu.

Konkurs „Superprodukt” Świata Kobiety 2023 należy do grona najbardziej popularnych oraz największych plebiscytów produktowych w Polsce. Nagradzane w nim propozycje muszą cechować się wyjątkowością i skutecznością - są to więc marki, które członkowie komisji mogą bez obaw polecić swoim czytelnikom.

„Superprodukty” na koncie Aflofarmu

Tegoroczna edycja wydarzenia przyniosła naszej firmie potrójny sukces. W kategorii „Pielęgnacja ciała – kosmetyki apteczne” na podium stanął iladian uro - żel do higieny zawierający ekstrakt z lukrecji oraz prebiotyk, który stymuluje naturalny mikrobiom skóry, dzięki czemu chroni ją przed podrażnieniami. Żel iladian uro to kosmetyk polecany osobom zmagającym się z nawracającymi infekcjami okolic intymnych, w tym ujścia cewki moczowej.

Na pierwszym miejscu w kategorii „Pielęgnacja ciała – kosmetyki specjalistyczne” uplasował się Medispirant express płyn na skórę - profesjonalny antyperspirant w postaci płynu, zapewniający ekspresową ochronę przed wzmożoną potliwością, zwłaszcza w sytuacjach nagłej potrzeby. Polecany szczególnie do miejsc charakteryzujących się nadmierną potliwością takich jak dłonie, twarz, skóra głowy - zgodnie z indywidualną potrzebą.

Regenerum regeneracyjne serum do ust z filtrem ochronnym SPF 50+ zostało wytypowane jako zwycięzca w kategorii „Pielęgnacja twarzy – kosmetyki apteczne”. Rekomendowane do ochrony przeciwsłonecznej oraz pielęgnacji delikatnej skóry ust, szczególnie podczas ekspozycji na słońce, a także mróz i wiatr. Intensywnie pielęgnuje i jednocześnie skutecznie chroni delikatną skórę ust, wrażliwą na czynniki zewnętrzne.

Firma godna zaufania

W tegorocznym zestawieniu zaprezentowane zostało całe spektrum przetestowanych nowości rynkowych oraz produktów wpisujących się w najważniejsze trendy konsumenckie. Dla Aflofarmu, przyznane statuetki stanowią ogromne wyróżnienie, jak również potwierdzenie tego, że troska i odpowiedzialność za potrzeby naszych odbiorców, przynoszą firmie wymierne efekty.

Ta nagroda to nie tylko uznanie dla firmy oraz jej pracowników, ale też dowód na wysoką jakość i innowacyjność oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to wyróżnienie i zaufanie, jakim nas obdarzono – mówi Jacek Furman, Prezes Zarządu Aflofarm Farmacja Polska.

W poprzedniej edycji konkursu, Aflofarm również uzyskał trzy statuetki. Tytułem „Superproduktu” nagrodzone wówczas zostały lek OTC iladiamed i kosmetyki Regenerum trychologiczny peeling enzymatyczny do skóry głowy oraz Bioliq™ Dermo Olejek CICA na blizny i rozstępy.