Enzymatyczno-kwasowy peeling od Regenerum dokładnie oczyszcza skórę głowy, zwalcza łupież, suchość, swędzenie, wypadanie czy przetłuszczanie się włosów!

Dermokosmetyczna marka Regeneremu została poszerzona o Trychologiczny peeling enzymatyczny do skóry głowy. To kolejny produkt tej linii wykorzystujący formułę enzymatyczno-kwasową. Połączenie enzymu bromelainy, kwasu salicylowego, kwasu mlekowego oraz mocznika 35% sprawia, że martwy naskórek zostaje skutecznie usunięty już przy pierwszym użyciu.

Trychologiczny peeling enzymatyczny do skóry głowy umożliwia efektowne i szybkie usunięcie z powierzchni skóry głowy zrogowaciałego naskórka i wszelkich zanieczyszczeń, co skutkuje zwalczeniem oznak łupieżu, suchości, swędzenia, wypadania czy przetłuszczania się włosów. Peeling nie zawiera drobinek, a oczyszczanie odbywa się za pomocą zawartych w produkcie kwasów, enzymu i mocznika. Kompleks octów owocowych zawarty w Regenerum również wspiera regulację pracy gruczołów łojowych, a ponadto przywraca równowagę pH skóry, natomiast ekstrakt z palmy sabałowej skutecznie hamuje wypadanie włosów i chroni skórę przed podrażnieniami.

Po zastosowaniu peelingu, mieszki włosowe zostają odblokowane, a cebulki włosów odżywione. Włosy zostają uniesione od nasady i stają się lśniące. Co więcej, Regenerum reguluje pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu zmniejsza się przetłuszczanie skóry głowy. W efekcie skóra staje się przyjemnie odświeżona, włosy pozostają wygładzone i świeższe na dłużej.

Produkt o konsystencji wygodnego w użyciu żelu został zamknięty w butelce zakończonej aplikatorem ułatwiającym nanoszenie preparatu. Peeling po naniesieniu na skórę głowy należy pozostawić na 5-10 minut, a następnie zmyć szamponem.