Po raz kolejny kosmetyki Aflofarmu zostały wyróżnione w prestiżowym konkursie Doskonałość Roku Twojego Stylu. Wśród nagrodzonych produktów aż w dwóch kategoriach zaszczytny tytuł został przyznany kosmetykom linii Artishoq tworzonym we współpracy z Jagą Hupało i regenerującemu enzymatycznemu peelingowi do pięt marki Regenerum.

Już kolejny rok z rzędu Aflofarm Farmacja Polska ma zaszczyt obierać statuetkę i chlubny tytuł „Doskonałość Roku” przyznawany przez miesięcznik Twój Styl. W tegorocznej edycji konkursu nagrody dla pabianickiej firmy przyznano w dwóch kategoriach: kosmetyki polskie – pielęgnacja włosów, gdzie wyróżniono całą linię kosmetyków Artishoq oraz kosmetyki apteczne – pielęgnacja stóp, w której nagrodzono Regenerum regeneracyjny enzymatyczny peeling do pięt.

Profesjonalna kosmetyka włosów inspirowana naturą

Uznana za Doskonałość Roku 2021 Twojego Stylu linia kosmetyków Artishoq obejmuje aż 7 elementów – w tym szampon, maskę, serum, odżywki nawilżającą oraz chroniącą i utrwalającą kolor, a także dwa warianty suplementów diety Zdrowie i piękne włosy ze skrzypem, jak również Zdrowie i piękne włosy z biotyną. Linia Artishoq została stworzona dla kobiet, które pragną profesjonalnej pielęgnacji włosów w domowym zaciszu.

Artishoq to produkty inspirowane siłą i mocą zaklętą w dobrach wprost z natury. Podstawą tych kosmetyków jest wyciąg z karczocha, który zapewnia silne właściwości wzmacniające i ochronne. To właśnie za sprawą tego składnika włosy stają się wytrzymałe, błyszczące i zdyscyplinowane. Jednak w produktach Artishoq znajdują się także proteiny ryżowe, wyciąg z aloesu, naturalna betaina, ekstrakt z borówek, kompleks olejów: makadamia, lniany, kokosowy, wyciąg z kawioru, oliwa z oliwek, witamina E, puder perłowy, prowitamina B5, które zapewniają szerokie spektrum korzystnych działań na różne typy i rodzaje włosów. Cała linia została zaprojektowana we współpracy z Jagą Hupało, Mistrzynią Fryzjerstwa, stylistką fryzur, dyrektorem artystycznym Pracowni JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE.

Podologiczna doskonałość w domowym zaciszu

Tytuł Doskonałości Roku 2021 Twojego Stylu został przyznany również nowości z linii Regenerum – regeneracyjnemu enzymatycznemu peelingowi do pięt. Kosmetyk ten intensywnie rozpuszcza zgrubiały naskórek bez nieestetycznego i często krępującego efektu łuszczenia się skóry. Peeling ten został doceniony przede wszystkim za spektakularne efekty już po pierwszym zastosowaniu, które nasuwają skojarzenia z rezultatami uzyskiwanymi w profesjonalnych gabinetach podologicznych.

Wyróżnienie tego produktu jest wyraźnym docenieniem innowacji kosmetycznych, które znacznie ułatwiają samodzielną pielęgnacje w domowym zaciszu. Regenerum regeneracyjny peeling do pięt jest dostępny w aptekach i drogeriach.  

Nagrody w rękach Aflofarmu

Uroczysta gala – ze względów pandemicznych – odbyła się online 9 listopada 2021 r. Nagrody odebrali Anna Rasińska, brand manager odpowiadająca za linię Artishoq wraz z Jagą Hupało, współtwórczynią i ambasadorką marki oraz Maciej Socha, unit manager.

Plebiscyt Doskonałość Roku Twojego Stylu już od 27 lat należy do największych i najbardziej prestiżowych konkursów kosmetycznych w Polsce. W skład tegorocznej kapituły konkursowej wchodziły Magdalena Cielecka – aktorka, Agnieszka Grochowska – aktorka, Urszula Dudziak – piosenkarka, Joanna Kulig – aktorka, dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka – lekarz dermatolog, Monika Krokiewicz- członek zarządu Wydawnictwa Bauer, Wydawca m.in. miesięcznika Twój STYL oraz Ewa Sarnowicz – kierownik działu uroda Twojego STYLu.