15. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był naprawdę KOSMICZNY. Dosłownie i w przenośni. To właśnie w 2007 roku na evencie podsumowującym zbiórkę, Jurek Owsiak miał na sobie kombinezon astronauty, który został wylicytowany przez właścicieli Aflofarmu.  Po 14 latach kosmiczny kombinezon znów dostępny jest na aukcji!

Wszystko wskazuje na to, że historyczny strój Jurka Owsiaka posiada niezwykłą moc. 14 lat temu został wylicytowany podczas finału WOŚP przez członków Zarządu Spółki Aflofarm Farmacja Polska, a teraz wraca, by dalej nieść dobro! Aktualni właściciele postanowili ponownie wystawić przedmiot na aukcję, by mógł przyczynić się do jeszcze większego wsparcia Fundacji Owsiaka.

- Każdy kto weźmie udział w licytacji, nie tylko przyczyni się do pomocy potrzebującym, ale także stanie się posiadaczem unikatowej i historycznej pamiątki. Mam nadzieję, że nowemu nabywcy kombinezon sprawi tyle samo radości co nam 14 lat temu – mówi Jacek Furman Prezes Zarządu Aflofarm Farmacja Polska.

Jedno jest pewne – kosmicznemu strojowi nie można odmówić oryginalności.

Kosmiczny kombinezon Jurka Owsiaka możecie licytować nahttps://allegro.pl/oferta/kosmiczny-kombinezon-jurka-owsiaka-od-aflofarm-10174317802  
Nie możesz licytować? Udostępnij aukcję!

Więcej zdjęć z 15. Finału WOŚP pod adresem: https://www.wosp.org.pl/final/historia-finalow/galeria/1451.

To nie koniec. Aflofarm przygotował coś jeszcze. Druga aukcja wystawiona przez spółkę na rzecz 29. Finału WOŚP, to kolejny odlot. Jeśli ktoś marzył o byciu aktorem lub po prostu chciał zobaczyć jak wygląda plan filmowy „od kuchni” - teraz ma na to szansę. Druga licytacja to możliwość wystąpienia w roli statysty lub obserwatora ekipy produkcyjnej w reklamie telewizyjnej jednego z leków Afofarmu. Po zakończeniu licytacji, zwycięzca sam wybiera, w którą rolę chce się wcielić. Możliwość obserwacji backstage’u planu zdjęciowego z pewnością nie zdarza się często, dlatego warto skorzystać z okazji, jednocześnie pomagając tym, którzy potrzebują tego najbardziej.

Szczegółowy opis aukcji pod linkiem: https://allegro.pl/oferta/udzial-w-reklamie-tv-leku-aflofarm-10162424714.

Obie aukcje potrwają do 14 lutego 2021 roku, czyli do formalnej daty zakończenia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przed nami już 29. Finał WOŚP, której niezmiennym celem jest zebranie kolejnych środków na rzecz potrzebujących. W ubiegłym roku wynik był rekordowy, wg. oficjalnych informacji zawartych na stronie fundacji, zebrano aż 186 133 610,66 zł.

Gramy dalej!