Monika Mrozowska, aktorka znana m.in. z seriali „Rodzina Zastępcza”, „Klan” czy „Na dobre i na złe” została twarzą nowej kampanii reklamowej intensywnego serum nawilżającego Bioliq Pro.

W kampaniach promocyjnych Bioliq od dłuższego czasu występują polskie gwiazdy, w tym aktorki znane z seriali. Do tej pory były to m.in. Anna Korcz, Aneta Zając, Lidia Popiel, Ada Fijał, Ilona Wrońska, Urszula Dębska, Joanna Orleańska, Anna Bosak czy Małgorzata Potocka.  

W reklamie pojawia się też informacja, że Bioliq Pro jest laureatem tytułu Olśnienia w ramach konkursu Doskonałość Roku organizowanego przez magazyn „Twój Styl”.  

Intensywne serum nawilżające Bioliq Pro jest kosmetykiem, przeznaczonym dla kobiet w każdym wieku, który redukuje szorstkość, uczucie napięcia i szary, ziemisty koloryt skóry, także drobne linie powstałe wskutek jej odwodnienia. Skoncentrowana receptura serum zapewnia intensywne, natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry.   

Kampania z udziałem Moniki Mrozowskiej jest emitowana we wszystkich największych stacjach telewizyjnych. Kreacją i produkcją reklam marki Bioliq we własnym zakresie zajmuje się Aflofarm Farmacja Polska, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy SMG Polska.