Portfolio kosmetyków Aflofarmu powiększyło się o Panthen Plus. Produkt, wspierający regenerację skóry po oparzeniach, odznacza się najwyższym dostępnym na rynku stężeniem prowitaminy B5 (panthenolu).

Panthen Plus to kosmetyk w formie chłodzącej pianki zawierającej, aż 20% D- panthenolu, który skutecznie łagodzi, nawilża i wspiera regenerację skóry po oparzeniach termicznych, nadmiernym opalaniu czy depilacji.

Prowitamina B5 przekształca się w skórze w kwas pantotenowy, zapewniający prawidłowy przebieg przemian metabolicznych w komórkach naskórka. Sok z liści aloesu zmniejsza nieprzyjemne uczucie pieczenia i swędzenia, przynosząc ulgę podrażnionej i zaczerwienionej skórze. Zaś obecny w kosmetyku olej z rokitnika stymuluje procesy regeneracji i wzmacnia barierę ochronną skóry. Dzięki zawartości składników nawilżających, Panthen Plus działa odżywczo, zapewniając skórze utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia oraz poprawiając jej elastyczność.
Delikatna pianka umożliwia aplikacje również na miejsca szczególnie wrażliwe, gdzie skóra jest najbardziej podrażniona i przesuszona, a wcieranie może powodować dyskomfort.

Opakowanie Panthen Plus zawiera 150 ml pianki.

Więcej o produkcie tutaj.